Sadaļas

Cenu salīdzinājums interneta veikalos

Jaunumi

Pro Plan Puppy Lamb & Rice

Pro Plan Puppy Lamb & Rice

Pro Plan Puppy Lamb & Rice visintensīvākajā augšanas periodā kucēniem nepieciešams daudz enerģijas.

Vairāk

Izvēlēties krāsu:


15,94 € ar PVN

Šī barība palīdz novērst ādas un apmatojuma problēmas un tā ir mazāk alerģiska, salīdzinot ar citām barībām.

PRO PLAN ar jēra gaļu un rīsiem ir bagātināta ar vitamīniem un minerālvielām, kas nodrošina veselīgas ādas un apmatojuma attīstību.

Jēra gaļa - izejviela Nr. 1. Šī barība veidota, ievērojot optimālu olbaltumvielu un tauku balansu (30% olbaltumvielas, 19% tauki), kā arī ir piemērota visu lielumu kucēniem, līdz tie sasniedz briedumu (1-2 gadi). Piemērots arī grūsnām kucēm. Augstvērtīgie tauki, olbaltumvielas un ogļhidrāti palīdz attīstīt gremošanas sistēmu. Kalcijs un fosfors, lai palīdzētu veidot stiprus kaulus un zobus. Optimāls olbaltumvielu un tauku balanss, lai attīstītu organisma imūnsistēmu. Vitamīni E un C, lai palīdzētu stiprināt kucēna dabisko imūnsistēmu.

Izejvielas: jēra gaļa (21%), rīsi (18%), kukurūzas lipeklis, kukurūza, dehidrētas putnu gaļas olbaltumvielas, dzīvnieku tauki, biešu masa, putnu gaļas hidrolizāts, olu pulveris, zivju eļļa, raugs, kalcija fosfāts, kālija hlorīds, nātrija hlorīds, kalcija karbonāts, minerālvielas L-lizīns, DL-metionīns, varš (kā vara sulfāts) 12 mg/kg, Vitamīns A 21000 IV/kg, vitamīns D3 1600 IV/kg, vitamīns E 280 mg/kg, vitamīns C 70 mg/kg. Antioksidanti: ar tokoferolu bagātināti dabiskas izcelsmes ekstrakti.

Sastāvs: olbaltumvielas 30%, tauki 19%, pelni 7%, šķiedrvielas 2%, kalcijs 1,3%, fosfors 1%, mitrums 8%.

Meklēt

Grozs  

Nav produktu

0,00 € Sūtīšana
0,00 € PVN
0,00 € Kopā

Cenas ir ar PVN

Grozs Pasūtīt

PayPal