Sadaļas

Cenu salīdzinājums interneta veikalos

Jaunumi

Pro Plan Adult Sensitive Salmon & Rice

Pro Plan Adult Sensitive Salmon & Rice

Pro Plan Adult Sensitive Salmon & Rice ar lasi un rīsiem jūtīgiem suņiem.

Vairāk

Izvēlēties krāsu:


15,94 € ar PVN

Barība suņiem, kas mēdz būt jutīgi pret kādu no dzīvnieku barības sastāvdaļām

Piemērota visu šķirņu suņiem pēc brieduma sasniegšanas (1-2 gadi). Barībā ir ierobežots olbaltumvielu avotu skaits (tikai lasis, rīsi un kukurūza) un tā nesatur kviešus, soju vai liellopa gaļu, kas varētu radīt ādas alerģijas.

Bagātināta ar vitamīniem un minerālvielām, taukskābēm, kas palīdz saglabāt veselīgu ādu un apmatojumu. Augsts olbaltumvielu daudzums (30% olbaltumvielas) un optimāls olbaltumvielu un tauku balanss nodrošina organismu ar nepieciešamo enerģiju un palīdz saglabāt ideālu ķermeņa formu un svaru.

Augstvērtīgie tauki, olbaltumvielas un ogļhidrāti veicina gremošanas trakta veselību. Biešu masa zarnu trakta veselībai.

Optimāls vitamīnu, cinka, sabalansētu Omega 3 un 6 taukskābju balanss veselīgai ādai un spalvai. Paaugstināts vitamīna E līmenis (280 mg/kg) un vitamīns C palīdz stiprināt suņa dabisko organisma aizsardzības sistēmu.

Izejvielas: lasis (23%), rīsi (22%), dehidrētas laša olbaltumvielas (15%), kukurūzas lipeklis, dzīvnieku tauki (konservēti ar tokoferolu maisījumu), hidrolizāts, biešu masa, atīrītas celulozes šķiedras, kalcija fosfāts, raugs, kālija hlorīds, nātrija hlorīds, minerālvielas, vara sulfāts (varš 12mg/kg), cinka sulfāts (cinks 180 mg/kg). Antioksidanti: ar tokoferolu bagātināti dabiskas izcelsmes ekstrakti. Vitamīns A 21000 SV/kg, vitamīns D3 1600 SV/kg, vitamīns E 280 mg/kg, vitamīns C 70 mg/kg.

Meklēt

Grozs  

Nav produktu

0,00 € Sūtīšana
0,00 € PVN
0,00 € Kopā

Cenas ir ar PVN

Grozs Pasūtīt

PayPal