Sadaļas

Cenu salīdzinājums interneta veikalos

Jaunumi

Hills Feline Kitten Chicken

Hills Feline Kitten  Chicken

Feline Kitten ar Cāļa gaļu, kaķēniem no atšķiršanas līdz 1 gada vecumam, grūsnām un laktējošām kaķenēm.

Vairāk

Izvēlēties krāsu:


72,26 € ar PVN

Feline Kitten ar Cāļa gaļu, kaķēniem no atšķiršanas līdz 1 gada vecumam, grūsnām un laktējošām kaķenēm.
- Laktācijas perioda beigu posmā, kaķēni tiek atšķirti un pārvesti uz barību, ar kuru tika ēdināta kaķene. Tas atvieglo atıķiršanas procesu.
- Sausās barības formulas ir bagātinātas ar augstu DHA(dokosaheksaenoīnskābes) līmeni, kā smadzeņu darbības veicinošo neaizvietojamo komponentu, kurš dabā ir sastopams mātes pienā. Grūsnas un laktējošas kaķenes ēdināšana ar sauso barību, apgādā kaķēnus ar augstu DHA līmeni pirms atšķiršanas. Ja kaķēnus turpina ēdināt arī pēc atšķiršanas, DHA pievienošana pastāvīgi nodrošina tā smadzeņu un redzes intensīvu veidošanos un attīstību.
Sastāvdaļas:
Ar Cāļa gaļu (cāļa gaļa min. 52 %; min. cāļa un tītara gaļa kopā 70 %): Cāļa un tītara gaļas milti, kukurūzas milti, dzīvnieku tauki, kukurūzas lipekļa milti, kaltētas olas, linsēklas, kālija hlorīds, zivju eļļa, auzu šķiedras, sojas pupiņu milti, DL-metionīns, dikalcija fosfāts, sāls, L-lizīna hidrohlorīds, taurīns, L-triptofāns, vitamīni un sekojošie elementi. Dabīgi aizsargāta ar tokoferolu maisījumu, citronskābi un rozmarīna ekstraktu.
Kontrindikācijas:
Nav paredzēta ilgstošai pieaugušus kaķu ēdināšanai, ja vien to enerģijas prasības nav lielākas par vidējām.

Meklēt

Grozs  

Nav produktu

0,00 € Sūtīšana
0,00 € PVN
0,00 € Kopā

Cenas ir ar PVN

Grozs Pasūtīt

PayPal