Sadaļas

Cenu salīdzinājums interneta veikalos

Jaunumi

Nature's Best FELINE KITTEN Chicken

Nature's Best FELINE KITTEN Chicken

Nature's Best Feline Kitten ar Cāļa gaļu, kaķēniem no atšķiršanas līdz 1 gada vecumam, grūsnām un laktējošām kaķenēm.

Vairāk

Izvēlēties krāsu:


53,93 € ar PVN

Nature's Best Feline Kitten ar Cāļa gaļu, kaķēniem no atšķiršanas līdz 1 gada vecumam, grūsnām un laktējošām kaķenēm.
- Laktācijas perioda beigu posmā, kaķēni tiek atšķirti un pārvesti uz barību, ar kuru tika ēdināta kaķene. Tas atvieglo atıķiršanas procesu.
- Sausās barības formulas ir bagātinātas ar augstu DHA(dokosaheksaenoīnskābes) līmeni, kā smadzeņu darbības veicinošo neaizvietojamo komponentu, kurš dabā ir sastopams mātes pienā. Grūsnas un laktējošas kaķenes ēdināšana ar sauso barību, apgādā kaķēnus ar augstu DHA līmeni pirms atšķiršanas. Ja kaķēnus turpina ēdināt arī pēc atšķiršanas, DHA pievienošana pastāvīgi nodrošina tā smadzeņu un redzes intensīvu veidošanos un attīstību.
Augstvērtīgs proteīns (avots: cāļa gaļa) palielināta daudzumā sekmē veselīgu augšanu un spēcīgus muskuļus. Barība apmierina enerģijas nepieciešamību bez liela barības daudzuma uzņemšanas. Satur neaizvietojamu taukskābi – taurīnu, kas piedalās taukos šķīstošo vitamīnu uzsūkšanā gremošanas traktā, kā arī ļauj saglabāt un attistīt labu redzi.
Netiek izmantoti kvieši un/vai soja, bet kā ogļhidrātu, šķiedrvielu un citu vielu avots tiek izmantoti augstvērtīgie brūnie rīsi, kukurūzas veselie graudi, auzas veselie graudi, veselie miežu graudi. Dārzeņi (burkāni, tomāti, spināti, zirņi, biešu mīkstums) no kuriem ievērojot īpašas speciālas tehnoloģijas, kuras ļauj saglabāt visas veselīgas vielas, tika izvadīts ūdens, ir bagāti dabīgo vitamīnu, minerālvielu un šķiedrvielu avoti. Ļaus nodrošināt imūnsistēmas veselību, naturāls antioksidantu (karotīns un vitamīns E) avots. Augļi (vīnogas, citrusu augu mīkstums) – dzīves nepieciešami Jūsu kaķa veselības uzturēšanai, gremošanas trakta funkcionēšanai. Izcils šķiedrvielas un vitamīna C avots. Omega-3 (DHA) un Omega -6 taukskābes veicina optimālu tīklenes attīstību redzes uzlabošanai; sekmē labāku smadzeņu darbības attīstību, veicinot modrību un ātru reakciju. Minerālvielas, iekļaujot kalciju, nodrošina vislabāko līdzsvaru augšanai un attīstībai; veicina zobu un kaulu nostiprināšanu. Skābs pH: 6.2-6.4 uztur urīntrakta veselību. Izcilā antioksidantu formula (vitamīns C, vitamīns E, beta-karotīns, selēns) - samazina šūnu oksidatīvos bojājumus, veicina augšanu un imūnsistēmas nostiprināšanu.
Kontrindikācijas:
Nav paredzēta ilgstošai pieaugušus kaķu ēdināšanai, ja vien to enerģijas prasības nav lielākas par vidējām.

Meklēt

Grozs  

Nav produktu

0,00 € Sūtīšana
0,00 € PVN
0,00 € Kopā

Cenas ir ar PVN

Grozs Pasūtīt

PayPal