Sadaļas

Cenu salīdzinājums interneta veikalos

Jaunumi

Nature's Best FELINE ADULT Chicken

Nature's Best  FELINE  ADULT Chicken

Nature's Best Feline Adult ar Cāļa gaļu, pieaugušiem kaķiem no 1 gada vecuma.

Vairāk

Izvēlēties krāsu:


47,51 € ar PVN

Nature's Best Feline Adult ar Cāļa gaļu, pieaugušiem kaķiem no 1 gada vecuma.
Satur neaizvietojamu taukskābi – taurīnu, kas piedalās taukos šķīstošo vitamīnu uzsūkšanā gremošanas traktā, kā arī ļauj saglabāt labu redzi.
Netiek izmantoti kvieši un/vai soja, bet kā ogļhidrātu, šķiedrvielu un citu vielu avots tiek izmantoti brūnie rīsi, kukurūzas veselie graudi, auzas veselie graudi, veselie miežu graudi. Dārzeņi (burkāni, tomāti, spināti, zirņi, biešu mīkstums) no kuriem ievērojot īpašas speciālas tehnoloģijas, kuras ļauj saglabāt visas veselīgas vielas, tika izvadīts ūdens, ir bagāti dabīgo vitamīnu, minerālvielu un šķiedrvielu avoti.
Ļaus nodrošināt imūnsistēmas veselību, naturāls antioksidantu (karotīns un vitamīns E) avots.
Omega-3 un omega-6 neaizvietojamas taukskābes (avots: linsēklas, kukurūzas eļļa, saulespuķu eļļa) – nodrošinās veselīgu ādu un spīdošu apmatojumu, kā arī kopēja veselības stāvokļa un vielmaiņas uzturēšanai. Augļi (vīnogas, citrusu augu mīkstums) – dzīves nepieciešami Jūsu kaķa veselības uzturēšanai, gremošanas trakta funkcionēšanai. Izcils šķiedrvielas un vitamīna C avots. Proteīna, kalcija, fosfora, magnija, nātrija kontrolēts saturs – ideāla bilance nieru, urīnizvadceļu un vispārējās veselības uzturēšanai. Izcilā antioksidantu formula (vitamīns C, vitamīns E, beta-karotīns, selēns) - samazina šūnu oksidatīvos bojājumus, veicina augšanu un imūnsistēmas nostiprināšanu.
Uztur urīna pH: 6,2 – 6,4, kas ļauj nodrošināt urīnizvadceļu veselību, samazināt urīnakmeņu slimības parādīšanas risku.
Kontrindikācijas:
- Kaķēni.
- Grūsnas vai laktējošas kaķenes. Grūsnas vai laktējošas kaķenes vajadzētu ēdināt ar Science Plan Kitten barību.

Meklēt

Grozs  

Nav produktu

0,00 € Sūtīšana
0,00 € PVN
0,00 € Kopā

Cenas ir ar PVN

Grozs Pasūtīt

PayPal